share week 2018

Blogi, które wspieram, lubię i szanuję – Share Week 2018

Pisząc bloga o blogowaniu i blogosferze mam do czynienia z wieloma twórcami. Ale jeśli ktoś mnie zapyta, jakich blogerów cenię najbardziej i jacy wywarli na mnie największy wpływ, to robi się trudniej. Mimo to postanowiłem przedstawić moje kandydatury do Share Week 2018.

Share Week to inicjatywa Andrzeja Tucholskiego, w ramach której blogerzy polecają innych blogerów. Długo zastanawiałem się, kogo nominować i czy w ogóle to robić. Mam grono swoich ulubieńców, którzy wpłynęli na moją twórczość, ale trudno jest postawić ich w jednym rzędzie i powiedzieć: „Ten jest lepszy od tego, a ten od tego!”. To tak nie działa.

Dlatego moje nominacje do Share Week 2018 to po prostu blogi, na które najczęściej zaglądałem w ostatnich miesiącach (co już bardzo dużo o nich mówi). Pierwszy z nich pomoże Ci utrzymać dobrą kondycję, drugi rozwinąć kreatywność, a trzeci zarobić pieniądze.

Łukasz Przechodzień – roweroweporady.pl

Rowerowe Porady

Na blog Łukasza trafiłem szukając informacji na temat konserwacji roweru. Teraz jest to moje pierwsze źródło informacji o jednośladach. Nie miałem jeszcze żadnego problemu z rowerem, na który nie znalazłbym odpowiedzi na Rowerowych Poradach. Blog może niezbyt znany wśród blogerów, ale prowadzony profesjonalnie i rozpoznawalny wśród rowerzystów. Dlatego zasługuje na wyróżnienie.

Maciej Wojtas – maciejwojtas.pl

Maciej Wojtas

Maćka kojarzyłem z niesamowitej swobody w zabawie słowem. Każde jego zdanie trafia w sedno i skłania do przeczytania kolejnego. Nie śledziłem go jednak regularnie. Do czasu, aż trafiłem na jedną z jego grup na Facebooku. Zachwyciło mnie to, w jaki sposób animuje swoją społeczność, skłania do dyskusji i umila czas. Ogromny podziw za to.

Agnieszka Skupieńska – tosieoplaca.pl

To Się Opłaca

Spośród zaprezentowanej trójki, Agnieszkę czytam najdłużej. Cenię jej blog za ogrom porad i wskazówek dotyczących zarabiania, blogowania i prowadzenia firmy. Z każdego wpisu dowiaduję się czegoś nowego. Wpisy są unikalne, ponieważ opierają się na przykładach i doświadczeniu autorki. Myślę, że to najmocniejszy element tego bloga.

A może Ty prowadzisz blog. Chcesz, żebym go poznał? Zostaw adres w komentarzu. Chętnie odwiedzę, zapoznam się z twórczością i kto wie… może w Share Week 2019 polecę właśnie Ciebie.

Opublikowane przez: Kamil Bąbel

Twórca internetowy, poszukiwacz przygód i miłośnik wystąpień publicznych. Lubi realizować pomysły, które uchodzą za trudne, bardzo trudne, a nawet nierealne. Uważa, że rzeczy wielkich nie osiąga się w pojedynkę. Subskrybuj newsletter, aby nie przegapić kolejnych wpisów.

6

Kamil, piękne dzięki za umieszczenie mojego bloga wśród ulubionych 🙂

Ależ nie ma za co. 😀

Bardzo dziękuję za nominację!

Należało Ci się. 🙂

Łukasz Przechodzeń

Dziękuję za wyróżnienie 🙂 Blogerzy na rowery! 😀

Dokładnie tak. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz